Sprawdź kursy na mecze! >>>
Piłka nożna, Formuła 1, Boks, Koszykówka, Siatkówka i wiele innych dyscyplin sportowych

Kupon nie wszedł? Nie szkodzi!
Dla nowych i obecnych typerów, doskonała okazja, żeby poszaleć: Zwrot pieniędzy za przegrane kupony!

200 zł Bonus w zakładach bez ryzyka >>>
Dla nowych graczy firma Sportingbet przygotowała 200 PLN bonusu, do odebrania w Zakładach Bez Ryzyka

TotoMix - zakłady bukmacherskie, oferta

Firma Totomix - jest jedną z największych firm bukmacherskich w Polsce, utworzona w 1992 roku, dynamicznie rozwijająca się, w tej chwili posiadająca punkty przyjmowania zakładów, praktycznie w każym większym mieście w Polsce.

Firma posiada witrynę internetową, na której znajduje się oferta kursowa, jednak nie możemy wnosić zakładów bezpośrednio na stronie, musimy udać się do stacjonarnego punktu przyjmowania zakładów aby taki zakład opłacić, jednak, w serwisie firmy Totomix wyniki meczów możemy sprawdzić, prawie natychmiast po ich rozstrzygnięciu.

Firma Totomix, jak każdy polski bukmacher, pobiera od grającego, 12% podatku (od wygranych), co znacznie zmniejsza zyski dobrych typerów. Alternatywą dla zakładów Totomix (i innych stacjonarnych) są zakłady wnoszone przez internet. W chwili obecnej wiele internetowych firm bukmacherskich, uruchomiło wersje stron, specjalnie dla graczy z Polski, prowadzone w naszym rodzimym języku, z polskim supportem.

Obstawiając zdarzenia sportowe przez internet, mamy możliwość grania zakładów tzw. Live, czyli w czasie rzeczywistym. Jest to specyficzny rodzaj zakładu, polegający na obstawianiu wyniku po rozpoczęciu meczu, ale przed jego zakończeniem. W zakładach tego typu, kursy zmieniają się bardzo dynamicznie, w zależności od sytuacji na boisku, a my, śledząc grę, możemy zdecydować, kogo wytypować w danym spotkaniu jako zwycięzcę.

Typerom, którzy do tej pory grają stacjonarnie w Totomix, polecamy wypróbowanie gry przez internet i skorzystanie z któregoś z wielu bonusów, przeznaczonych dla nowych graczy, lub stałych klientów firm bukmacherskich. Poza bonusami, mamy dostęp do wielu konkursów, z których część jest przeznaczona wyłącznie dla graczy z Polski.

W tym serwisie polecamy firmę Sportingbet, jest to brytyjski bukmacher, notowany na londyńskiej giełdzie papierów wartościowycch, godny zaufania, z bardzo przyjazną stroną prowadzoną w języku polskim, polskim supportem i wieloma interesującymi ofertami bonusów / konkursów dla graczy.